Kouzlo pánské košile

Pánská košile dokáže okouzlit
Pánská košile dokáže okouzlit

Košile má obrovské kouzlo. Každý muž, který oblékne košili místo trička má zaručený úspěch u žen. Nevěříte? Všechny ženy mají pro muže v dobře padnoucí košili slabost. Takže milí pánové, v košilích jste prostě neodolatelní. Je nejvyšší čas doplnit šatník.

Znáte šarm a neodolatelnost Italských elegánů? Každý z nich má na sobě košili. Tričko nosí jen výjimečně. Přesně ví, jak vzbudit dojem a jak zapůsobit. Košili nenahradíte ani kompromisem typu polo-shirt. Výsledný dojem je naprosto nesrovnatelný. V zahraničí se například do klubu či lepší restaurace bez košile vůbec nedostanete. Někdy je podmínkou i sako a kravata. A je to tak v pořádku. Šaty dělají člověka a košile dělá muže.

Košile musí dokonale padnout, nesmí mít krátké rukávy sahající nad zápěstí, široká ramena a hlavně vám nesmí být malá. Pokud ji nemůžete dopnout v pase či přes hrudník, volte ihned větší číslo a změnu šatníku. Pokud košile nepadne jako ulitá, úplně to zkazí celkový dojem.

Variabilita

Pánské košile mohou být s kravatou, motýlkem i bez nich. Dají se nosit zapnuté důmyslně až ke krku a anebo s šarmantní rozhalenkou. Košile může být doplněna svetrem s kulatým výstřihem i do véčka. Může být doplněna vestičkou, která je propínací nebo pletená. Může být úzká typu „slim“ i volnější, s dlouhým i krátkým rukávem. S klasickými kalhotami, nebo k riflím.

Milujte košile. Přes den ji máte v saku a brázdíte obchodní schůzky. Na večer k ní vezmete padnoucí jeansy a rozepnete dva knoflíčky. Získáte tak nedbalou eleganci. Je horko? Ohrnete rukávy a vezmete designové sluneční brýle s obroučkami v barvě košile. Jste stále in!

Čemu se vyhnout

Rozhodně vynechejte květované košile a křiklavé vzory. Méně znamená více. Pokud už nemáte rádi jednobarevnost, volte proužek či jemné káro. Vždy si ale pamatujte, v jednoduchosti je síla.

Nenoste pod košilí trička. Pokud je zima a potřebujete být v teple, zvolte dlouhý rukáv a typ druhé kůže. Upnuté a bezešvé tričko s dlouhým rukávem tak aby neprosvítala barva.

Vyvarujte se tričkům s obrázky, Není nic horšího než obrázek prosvítající pod kvalitní košilí.

Pozor na trička s krátkým rukávem, která dělají boule v místě bicepsů. Jako svaly to opravdu nevypadá a shodí to celkový dojem.

Vždy si ale pamatujte, v jednoduchosti je síla a krása se skrývá v detailu.

Kouzlo pánské košile
Ohodnoť článek

Přečti si

Jak opravit poškozené nehty? Máme mnoho špatných zvyků vyvolaných nervy: kroucení pramínků vlasů když mluvíme s přitažlivou polovičkou, jezení nezdravého jídla když nám neodepíše ...
Dámské sako: základ šatníku každé ženy! Podzim je období, kdy zjišťujeme, že náš šatník vlastně neobsahuje všechno, co by měl. V tričku vyjdeme jen málokdy a proto neustále řešíme jestli si ...
Jak se připravit na focení? Rady začínajícím model... Je to tady! Vaše legendárně první focení s fotografem! Jak se připravit na ten kolotoč událostí, který začíná doma u zrcadla a končí dokonalou fotkou?...
Velké brýle dneska letí Bývaly doby, kdy se naši rodiče styděli přijít do školy s brýlemi na nose. Zdá se to až neuvěřitelné. Dnes už se ale s posměchem kvůli brýlím setkávám...
Je článek zajímavý? Sdílej ho s přáteli na sociálních sítích.

Napiš první komentář

Napiš komentář

E-mailová adresa nebude zveřejněna.


*