Lifting obličeje – který typ, jak a kde nejlépe?

Lifting obličeje vám pomůže dosáhnout mladšího vzhledu
Lifting obličeje vám pomůže dosáhnout mladšího vzhledu

Zajímáte se, zda je pro vás procedura nejlepším řešením a kam se vydat? Který typ liftingu vás opravdu nadchne a splní vaše očekávání? Jak to vlastně funguje a na co se připravit?

Co si vlastně pod zákrokem lze představit?

Lifting – neboli omlazení obličeje. Pokaždé, když se řekne facelifting, se však nemusí jednat o tu samou proceduru. Podívejme se nejprve, jaké jsou druhy a rozdíly tohoto zákroku.

Radiofrekvenční procedura recenze

Tento druh liftingu je vhodný především, pokud vás neláká chirurgický zákrok. Výsledkem je krásná a rozjasněná tvář. Procedura obsahuje pouze záření laserovým paprskem. Recenze na radiofrekvenční protistárnoucí zákrok však ukazují, že se jedná o velmi vhodnou náhradu za invazivní metody. I s tímto ošetřením se můžete těšit na zpevněnou pokožku a navrácené mládí. A to velmi rychle, jednoduše a bezpečně. Rozhodně vám ji doporučujeme, tak neváhejte zjistit, co vám tento lifting obličeje nabízí – třeba právě v naší klinice v Praze.

Facelift pomocí nití

Tato miniinvazivní procedura taktéž nabízí benefity velmi efektivního omlazení a ušetří vás skalpelu. V této velmi oblíbené a účinné proceduře se kůže vypíná pomocí nití, které stimulují tvorbu kolagenu, mají regenerační vlastnosti a jsou plně biokompatibilní s tkáněmi obličeje. Nehrozí tedy jejich nepřijetí (a brzy se bezpečně vstřebají). Lifting obličeje pomocí nití je ideální pro zlepšení kontur, proto velmi žádanou procedurou.

Pro všechny tyto procedury vám můžeme nabídnout naše profesionální služby. Věřte, že jsme tím nejlepším místem. Pokud stojíte o šetrnou miniinvazivní proceduru i pokud máte na mysli chirurgický zákrok!

Chirurgicky

Poslední typ faceliftu – chirurgický. Tato procedura je jednou z náročnějších operací. Je třeba k ní přistupovat individuálně – dle přání, představ, ale i samotné tváře. Vždy by jí měla předcházet konzultace s chirurgem.

V klinice Altos na Karlově náměstí v Praze je lifting obličeje  procedurou, kterou již absolvovalo mnoho pacientů, kteří odcházeli mladí, krásní a spokojení.

Nevíte si rady?

Pak vám uděláme radost – v klinice Altos nyní nabízíme možnost odborné konzultace – nezávazně, o liftingu i čemkoliv jiném. Poradíme vám, zda se jedná o vhodnou proceduru pro vás, který typ zákroku by vám nejvíce prospěl a zda nemáte i lepší možnosti – v dnešní moderní době jich je bezpočet. Každopádně vás nezklameme, tak neváhejte! Anti-age zákroky jsou vidět a jsou velmi oblíbené.

Lifting obličeje – který typ, jak a kde nejlépe?
5 (100%) 1 vote

Přečti si

Jak si správně vybrat plavky Nakupování plavek se může zdát marné a zdlouhavé, ale je možné najít ty, které vám padnou, a budete se cítit skvěle. Pokud dáte na tyto rady, nakoupít...
Zaměřeno na zadeček – trénujte jej, hýčkejte... Ženský zadeček patří k nejobdivovanějším částem těla, na kterou ženy v potu a dřině i nejčastěji spílají. Tvar zadečku i jeho velikost podléhá světový...
Designové batohy nejen do města Městské batohy, které se hodí do školy, do zaměstnání či s kamarádkou do města určitě využijete. Všechny ženy neustále řeší problém, do čeho si zase d...
Vyberte si kozačky, které Vám budou sedět! Dámské kozačky jsou módním hitem už několik let. Jsou praktické, pohodlné a hlavně Vám v nich nebude zima. V obchodech najdete mnoho druhů ale jaké si...
Je článek zajímavý? Sdílej ho s přáteli na sociálních sítích.

Napiš první komentář

Napiš komentář

E-mailová adresa nebude zveřejněna.


*