30 nejlepších svatebních účesů pro Váš speciální den

Nelíbí se Vám tradiční a nudné svatební účesy? Zkuste jeden z následujících stylů, které jsou svěží a moderní. Ať už máte dlouhé či krátké vlasy zaručeně Vám nějaký padne do oka, tak ho vyzkoušejte hned a nečekejte!

1. Cop za hlavou

Updo, neboli výčes, je účes stvořený jako pro princezny. Květiny zapletené v copánku dávají vyniknout ženským detailům a krásám.

2. Překládaný drdol

Klasický formální účes, který působí velmi uhlazeně a sofistikovaně. Naprosto se hodí, pokud si nepotrpíte na velké parádě.

3. Dlouhé copánky

Existuje mnoho stylů copánků, proto se nebojte a vyzkoušejte, který Vám sedí nejlépe. Nejen, že copánkových účesů je spousta, ale také jsou jednoduché a stačí Vám pouze hřebínek a případně příčesek pro větší hustotu.

4. Polocopánky

Předvést se můžete, i když nemáte extra dlouhé vlasy. Stačí dva obyčejné copánky, které půjdou z vrchu hlavy dozadu. Copánky můžete uchytit nějakou sponkou s kytičkami, což bude velmi pěkný doplněk. Zbytek vlasů si ponechte volný nebo navlněný, a účes je na světě.

5. Culík

Culík není jeden z nejuniverzálnějších účesů nadarmo. Přidání pár detailů může z culíku učinit perfektní svatební účes. Navíc dává vyniknout Vašim náušnicím, pro více lichotivý vzhled můžete přidat i korunku.

6. Cop

Pro uvolněné ženy, které si nepotrpí na velké parádě, doporučujeme cop. Protože nejlépe vypadá, když je trochu volný, tak se nemusíte obávat častého spravování účesu. Cop je velmi jednoduchý, ale přesto velmi romantický účes.

7. Volné zvlnění

Ideální účes pro svatbu na pláži. Sluší i těm, které mají přírodně dlouhé a vlněné vlasy. Jednou z populárních možností je také kombinace tohoto a jiného účesu, tak aby vlny byly v spodní části.

8. Drdol

Klasický a velmi elegantní účes, který se vrací zpět. Dává vyniknout Vašemu make-upu a náušnicím. Hodí se hlavně pro ty z Vás s oválným obličejem a vysokými lícními kostmi.

9. Přírodní kudrnky

Neexistuje lepší čas než svatební den na to, aby Vaše kudrnaté vlasy mohly zářit. Můžete si vybrat, jestli vlasy necháte volně nebo si je upravíte třeba lakem a natáčkami. Existuje také možnost spojit kudrnky s jiným účesem do pěkné kombinace.

10. Vintage cop za hlavou

Pro ty z Vás, které mají rádi vintage styl, je tento účes asi jasná volba. V kombinaci s šaty s podobným stylem budete nádherná a jen tak na Vás někdo nezapomene.

11. Vlny zlatého věku

Skvělý vintage účes, který vypadá lichotivě na všech tvarech obličeje. Klíčovým prvkem jsou hladké a strukturované vlny, které si hodíte na jednu stranu. Doplňte klasickou červenou rtěnkou a je z Vás nezapomenutelná nevěsta.

12. Nízký drdol

Nízký drdol je elegantní a trendový účes. Zejména perly se hodí k tomuto stylu účesu. Nezapomeňte si dát záležet na make-upu, protože všechny vlasy budete mít v drdolu, a tak se většina očí bude upínat na Vás obličej.

13. Půl na půl

Půl na půl účesy dávají to nejlepší z obou světů. Zaprvé se můžete pochlubit krásou Vašich dlouhých vlasů v podobě jemných a hezkých vln. Stažená vrchní část Vašich vlasů pak více otevře Váš obličej.

14. Rozdělení

Pokud si vlasy rozdělíte, tak Váš obličej dostane úplně jiný vzhled. Hodí se ke všem typům obličejů a vynikají především oči. Tento účet je velmi smyslný a sofistikovaný, tedy je ideální pro nevěsty, které chtějí vypadat zvlášť svůdně.

15. Krátká jednoduchost

Krátké vlasy vypadají fantasticky, zvláště když jsou doplněny čelenkou či květinami. Díky změně textury se také můžete cítit zcela nově. Přivádí pozornost hlavně na vaše oči a vyrovnává vaše přednosti, což je ideální pro svatební foto.

16. Copánková svatozář

Tento účes přináší nádherný andělský vzhled. Svatozář má vypadat jemně, romanticky a nedokonalá, takže nejsou zapotřebí pokročilé dovednosti pletení. Hodí se zejména pro ženy s více tóny vlasů, které hezky vynikají v svatozáři.

17. Rybí cop

Velmi populární účet mezi nevěstami. Vypadá složitě, ale na vytvoření jednoduchý. Do copu zakomponujte stuhu pro větší krásu.

18. Francouzský twist

Tento účes je spíše formální a tradičnější. Je to velmi uvolněný účes, který nevyžaduje nějaké kouzla k vytvoření, jednoduše si posbírejte vlasy a kruťte s nimi, dokud se nezaloží sami na sebe, poté jenom připněte sponou nebo hřebenem.

19. Rozdělení na půl

Často bývá považován za každodenní účes. Nicméně nic Vám nebrání ve volbě i ke svatbě. Mnoho nevěst zakončuje výrazné rozdělení s jemnými vlnami. Dlouhý závěs je ideální k tomuto stylu účesu.

20. Svatební účes s čelenkou

Čelenky se stávají znovu velmi oblíbeným doplňkem na svatby. Perlová čelenka je nejvíce trendy, ovšem nenechte se trendy ovlivnit, zvolte si takovou čelenku, která vyhovuje Vám. S čelenkou je vhodné volit méně výrazný účes jako nízký drdol nebo podobné.

21. Svatební účes s květinami

Květiny k svatbě patří z určitého důvodu, a to že fungují se všemi typy vlasů. V podstatě máte dvě možnosti, zaplést si do vlasů čerstvé květiny nebo ty umělé.

22. Svatební účes s korunkou

Každá žena si zaslouží se cítit jako princezna na svatbě. Neexistuje lepší volba než korunka, která sedí ke všem účesům a typům vlasů.

23. Svatební účes se hřebenem

Hřeben je jednoduchý způsob jak vylepšit Váš účes. Hledejte především stejné detaily hřebenu s šaty nebo se svatební výzdobou, abyste ladily.  Na hřebenu je nejlepší, že jej lze použít ke každému účesu, ovšem ujistěte se, že hřeben ve vlasech drží.

24. Svatební účes s lesklými sponami

Lesklé spony jsou nádherný dodatek k svatebnímu účesu a odrážejícím se světlem vytváří zářivý efekt.

25. Svatební účes pro dlouhé vlasy

S dlouhými vlasy se pojí i spousta možností účesů. Jedna z nejvíce populárních možností je vlnitý vzhled.

26. Svatební účes pro středně dlouhé vlasy

Jedna z nejpoužívanějších variant pro středně dlouhé vlasy je účes Půl na Půl, kdy ve vrchní části máte copánky nebo jiný styl. Ve spodní části jsou poté nejběžnější vlny.

27. Svatební účes pro krátké vlasy

Pro krátké vlasy je důležité přidat objem a nějaký doplňky jako třeba korunka.

28. Přírodní černošské stavební účesy

Většina nevěst, které volí přírodní účes vlasů, nechtějí ani závoj. Proto je dobré popřemýšlet nad jiným doplňkem, kterým by nesl svatební pocit, jako třeba spona sladěná s šaty.

29. Svatební účes se závojem

K závoji je třeba zvolit většinou pevnější účes třeba jako drdol nebo pevnější zadní cop, tak aby závoj držel na svém místě.

30. Jednoduchý svatební účes

Jestliže chcete jednoduchý a rychlý svatební účes, tak popřemýšlejte nad jemnými vlnitými vlasy.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x