Batohy

Batohy jsou skvělí společníci do školy, do práce či na výlety. Zabalit si do nich totiž můžete jak školní sešity a učebnice, tak i pracovní notebook nebo oblečení na víkendovou túru. Jednoduše řečeno vyznačují se opravdu nesmírnou praktičností. Krom ní jsou svým majitelům a majitelkám schopny nabídnout i dostatečně velký úložný prostor, pokaždé tedy u sebe můžete mít všechny potřebné věci.

Pro námi nabízené dámské a pánské batohy z pravé hovězí kůže je pak dále charakteristická i vysoká kvalita zpracování a též dlouhá životnost – tyto kvalitní kožené batohy vám jsou při dostatečné péči schopny vydržet vskutku dlouho, klidně i desítky let. Všechny do jednoho rovněž spojuje nesmírně univerzální, jednoduchý a nadčasový design. Svou charakteristickou vůní kůže jsou připraveny příjemně poškádlit i váš čich. Naše batohy ve vás tedy vyvolají emoce.

Ruční výroba činí z batohů jedinečné kousky

Každý z batohů musí ještě před tím, než se dostane na pult našeho obchodu, podstoupit proces výroby. Ten je prováděn ručně s pomocí strojního šití. Díky tomu máte vždy jistotu, že není možné zhotovit dva naprosto totožné batohy, všechny batohy jsou tak naprosto jedinečné a originální. K výrobě jsou navíc používány výhradně ty nejkvalitnější materiály, a tím teď nemyslíme pouze zmiňovanou hovězí kůži, ale i materiály používané kupříkladu na zipy.

Zakoupit si můžete buď klasiku v podobě kůže hnědé či černé barvy, nebo se můžete vícero odvázat a sáhnout například po šedivém batohu Arc Volcano Gray. Ať už si ale vyberete jakýkoliv z nabízených kousků, rozhodně neprohloupíte, neboť všechno to jsou náramně vzhledově atraktivní, vysoce odolné a praktické batohy, které po vás mohou zdědit i další generace. Ne nadarmo se totiž říká, že kůže stárne do krásy.