Obaly / pouzdra

Rádi cestujete, ale pokaždé máte problém ve změti na cestu zabalených věcí najít váš pas či letenku? Přesně pro vás tu jsou obaly na cestovní dokumenty vyrobené z pravé kůže, které můžete snadno nosit třeba ve své kapse u kalhot, v nichž uložené doklady budete mít neustále při sobě. Už nikdy se vám díky těmto kvalitním ručně vyráběným obalům tedy nestane, že u pasové kontroly nebudete moci najít všechny potřebné dokumenty, neboť je budete mít vždy na jednom místě.

Používat je samozřejmě nemusíte jen na cestovní dokumenty, ale ukládat si do nich můžete kupříkladu i běžné doklady typu občanský či řidičský průkaz. Nicméně, ať už v nich budete přenášet cokoliv, tak vězte, že si vás naše obaly získají moderním jednoduchým designem. Nejenže vám tedy pomohou nastolit pořádek, ale rovněž potěší i vaše smysly. A to nejenom zrak, ale i čich, neboť z nich sálá charakteristická vůně pro kůži, kterou si nejde nezamilovat.

Je libo obal na notebook nebo telefon? Žádný problém!

V naší nabídce však nenaleznete výhradně kožené obaly a pouzdra na cestovní dokumenty a doklady, ale rovněž nabízíme i kvalitní a nesmírně odolné kožené obaly na notebooky a pouzdra na telefony, jež vám pomohou ochránit vašeho elektronického miláčka. Na své si přijdou zejména fanoušci zařízení od Applu, protože největší část nabídky tvoří obaly na Macbook Pro 13-15, sehnat je lze hned ve 4 barvách – modré, černé, červené a hnědé.

Všechny kožené obaly a pouzdra se pak vyznačují jednou společnou vlastností, jsou schopny svým majitelům a majitelkám zásluhou své dlouhé životnosti vydržet v původním stavu několik dlouhých let. No, a i když kůže během těchto let vizuálně zestárne, není to vůbec na škodu, neboť ta je jedním z mála materiálů, jež vypadají dobře i když jsou na nich patrné stopy času.