Opasky

Opasky neslouží jen k tomu, abyste si s jejich pomocí lépe uchytili kalhoty k tělu, i když to je neoddiskutovatelně jejich primární role, ale zároveň jsou vhodné k tomu, abyste učaroval okolí svým vkusem, neboť opasky jsou jedněmi z nejstylovějších módních doplňků. Nejčastěji se pásky nosí k džínům a oblekovým kalhotám, z čehož jasně vyplývá, že jsou skvělým doplňkem jak volnočasové, tak i společenské módy.

Nosit opasky bylo, je a bude trendy. Toho jsme si moc dobře vědomi, proto jsme si pro vás nachystali nabídku opasků z kvalitní hovězí kůže, které vám vydrží mnoho dlouhých let, ne-li desetiletí. Nejvíce jsme se pak rozhodli vsadit na černé kožené pásky, protože nabízejí nejvyšší míru univerzálnosti. Takovéto opasky si totiž můžete vzít k opravdu jakýmkoliv kalhotám a vždy budou vypadat dobře. Pořídit si však u nás můžete i kožený opasek hnědé barvy.

Kožený opasek na míru

Co činí z těchto opasků unikátní módní doplňky je skutečnost, že jsou vyráběny ručně podle zákazníkem zaslaných rozměrů. Každý z našich velevážených zákazníků tedy dostane produkt, který mu je zhotoven zcela na míru a splňuje každé jeho přání. Celý výrobní proces od zaslání rozměrů do dodání hotového pásku pak trvá přibližně 3 týdny. Co se týče samotné výroby, tak při ní jsou používány jen ty nejkvalitnější materiály, v důsledku čehož vám můžeme garantovat, že výsledný pásek bude splňovat všechny vaše požadavky na jakost.

Každému z pásků navíc dominuje mosazná spona, jež svým vzhledem nápadně připomíná zlato. Není tedy třeba sáhodlouze dodávat, že po designové stránce se vám do rukou dostane vysoce elegantní opasek. Cena za takovýto kvalitní a stylový kožený opasek, který je připraven vám dlouho vydržet, přitom není nikterak vysoká, aktuálně si jej můžete na našem e-shopu zakoupit za cenu kolem 1500 Kč.

Zobrazuji všech 5 výsledků