Pánské peněženky

Peněženka je něčím bez čeho by si naprostá většina z nás neuměla představit ani vyjít ven z domu. To jen dokládá, jak velký význam mají peněženky v každodenním životě. Proto jsme se rozhodli, že se vám pokusíme vaše dny zpříjemnit a začneme vyrábět vysoce kvalitní peněženky, které navíc nebudou jenom plnit svojí hlavní funkci, tj. poskytovat útočiště vašim penězům a kartám, ale zároveň budou i designovým skvostem, na který bude radost pohledět.

Pod pojmem designový skvost si však každý může představovat něco trochu jiného. Nicméně i na to jsme mysleli, a proto je v nabídce našeho e-shopu možno nalézt celé spektrum různých peněženek – od nadčasových celočerných až po ty vzhledově extravagantnější, leč stále elegantní. Všechny peněženky jsou přitom vyráběny z pravé hovězí kůže, což je materiál, který jim zaručuje dlouhou životnost a rovněž díky němu i nesmírně hezky voní.

Potěší váš zrak, čich i hmat

Krom překrásné typické vůně kůže a atraktivního vzhledu jsou naše peněženky i velice příjemné a hebké na omak, tudíž každý kontakt s nimi představuje dokonalý zážitek. To, že je povrch peněženky jemný a měkký, ale rozhodně neznamená, že by nebyl odolný, je tomu spíše naopak, kůže používaná na námi nabízené peněženky je totiž velice trvanlivá a mechanicky odolná. Navíc při výrobě se dbá na to, aby byly používány výhradně ty nejkvalitnější materiály.

Že preferujeme kvalitu před kvantitou dokládá i skutečnost, že za jejich zhotovováním stojí dnes již málo vídaná ruční výroba s použitím strojního šití. Každá z takto ručně vyrobených peněženek je svým budoucím majitelům schopna nabídnout praktické přihrádky na kreditní karty, papírové bankovky a drobné. Některé z nich pak dokonce i nesmírně stylové a moderní zavírání pomocí magnetů.