Pánské tašky a brašny

Praktické, prostorné a kvalitní tašky jsou něčím bez čeho se dá při cestování obejít jen opravdu stěží. Tedy nejen při něm, ty si totiž své uplatnění dokáží nalézt opravdu kdykoliv – ať už chystáte vzít si s sebou učebnice do školy či přenést důležité dokumenty do práce, vězte, že bez pořádné brašny to nepůjde. Naše kožené brašny a tašky pro pány se pak mají za cíl odlišovat od konkurence zejména nabízenou prvotřídní kvalitou, vysokou odolností, dlouhou životností a moderním jednoduchým designem.

Pokud přesně po takovéto tašce toužíte, můžete si vybrat z naší pestré nabídky, která zahrnuje několikero stylových a kvalitních handmade tašek. Ano, čtete správně, všechny námi nabízené brašny jsou vyráběny ručně (handmade) s pomocí strojního šití. Díky tomu můžeme zaručit, že každý z kousků bude naprosto unikátní a jedinečný. Tedy přesně takový jako bude i váš styl, pokud vsadíte na naše tašky, respektive brašny.

Tašky na cesty, do práce i na party

Pro každou v úvodu zmiňovanou příležitost se nicméně hodí lehce odlišný druh tašek, proto na našem e-shopu máme k dostání hnedle několik různých typů brašen. Kupříkladu na cestování se vám bude nejvíce hodit taška Travel Bag Brown, která vás zajisté uchvátí nabízenou velikostí úložného prostoru a množstvím kapes do nichž si můžete zabalit své věci. Naopak malá taška na rameno Twist Bag Black se klidně může stát vaším společníkem třeba i na party.

Nejrozšířenější kategorií jsou pak brašny, které jsou koncipovány k přenášení věcí do školy a práce, tedy od všemožných lejster a sešitů až třeba po patnáctipalcový notebook. Ano, i ten se vám do nich bez problémů vejde. Při jejich výrobě je navíc používána nejenom charakteristicky vonící hovězí kůže té nejvyšší jakosti, ale též i kvalitní materiál na zhotovení zipu, tudíž i ten vám bude spolehlivě a dlouho sloužit.

Zobrazuji všech 5 výsledků