Rituály krásy během letu doporučené od modelek

Není žádným překvapením, že dlouhé lety dělají s vaší kůží strašné věci. Všechen suchý vzduch v takové nadmořské výšce může vážně zničit váš celkový šarm. Naštěstí jsme se poradili s modelkami, které musí myslet na to, jak udržovat svou pokožku hydratovanou během letu. A ne, nezahrnuje to se celá zabalit do vazelíny (i když to by určitě fungovalo také). Pokračujte ve čtení a zjistěte, jaké rituály krásy dodržují modelky sportovních plavek, a které můžete vyzkoušet i vy!

Máte nějaký svůj rituál krásy během letu?

Olivia Cuplo, americká královna krásy: Jistě, mám hned několik základních, které vždy provádím, když cestuji. Je důležité mít opravdu skvělý balzám na rty. Když cestujete, vaše kůže se velmi snadno dehydratuje, takže používám sérum, které se rozprašuje na tvář a pokožku zanechá krásnou. Cokoliv, co udrží vaši pokožku čistou a svěží při cestách, je skvělým společníkem.

Paige Spinarac, modelka: Vždycky si balím pět stejných výrobků každý let. Oční kapky, dezinfekční mýdlo na ruce, hydratační rozprašovač na tvář, ubrousky na obličej a masku na rty. Nikdy nepoužívám make-up, když mám někam letět, takže tyto produkty udržují mou pokožku svěží a hydratovanou.

Haley Kalil, modelka: Korejské masky jsou kouzelné. Být v letadle po dlouhou dobu může odvést všechnu vlhkost z kůže, což vede k loupání a nevzhledným pupínkům. Pokud letíte a cítíte se dostatečně pohodlně, abyste si mohla kdykoliv vytáhnout tuto korejskou masku, výsledek stojí za to (i když vypadáte zvláštně a lidi na vás mohou koukat). Aplikujte masku na zhruba dvacet minut a vaše pokožka bude při příjezdu hydratovaná a zdravá. Pokud korejské masky nejsou vaším šálkem kávy, pijte hodně vody při letu, což vám také pomůže udržet pokožku hydratovanou a čistou. Když cestujete, pamatujte si, že byste neměla nosit příliš mnoho make-upu (já ho nenosím vůbec), ledaže byste přímo po přistání měla sjednanou schůzku či nějakou společenskou událost. Necháte-li vaši pokožku volně dýchat, pomůže vám udržet pleť čistou.

Myla  Dalbesio, americká modelka: Vždycky, než se vydám na letiště, si umyji obličej vodou (pokud nestíhám, umyji si ho až na letišti) a poté nanesu vrstvu olejíčku na obličej. Vybírejte si pečlivě olejíčky, které dlouho vydrží a jsou kvalitní. Beru si s sebou malou lahvičku v případě, že v letadle bude příliš suchý vzduch. Mám také velmi ráda ženšenové a kaktusové rozprašovače na obličej. Moje další nezbytnosti jsou oční kapky, nosní sprej a chladící kuličkovou bázi na oči.

Co obvykle v letadle pijete a jíte?

Olivia Cuplo: Při cestování je velmi důležité pít hodně vody. Pití velkého množství vody je rozhodující pro vaši pokožku i pro tělo. Když dodržuji pitný režim, jsem méně citlivá na jet lag. Vždy se také snažím jíst banán a nějaké ořechy, pokud je to obzvlášť dlouhý let.

Paige Spinarac: V letadlech obvykle moc ráda nepiji ani nejím. Donutím se pít vodu, abych nebyla dehydratovaná, ale obvykle jsem zaneprázdněná, spím nebo sleduji filmy.

Haley Kalil: Absolutně miluji „žvýkačky“ z kukuřičného obilí, které je zejména na letech Delta Airlines. Kdybych si mohla vzít, kolik sáčků chci, vzala bych tak šest nebo sedm pytlíků, do zásoby. Pokud zrovna nežvýkám mlsky z kukuřice, jsou pro mě mandle vždy skvělou volbou. Mám tendenci se vždy vyhnout sodovkám, i když miluji Coca-Colu. V letadle piji vodu a při příletu si konečně dám moji milovanou sodovku. Mám také ráda jíst při letu tvrdé cukroví. Hodí se to také pro vaše uši, které vám neustále zalehávají díky nadmořské výšce. Navíc není nic lepšího, než sledovat za letu filmy a jíst sladkosti.

Myla Dalbesio: Piji co nejvíce vody, ale také nikdy nedokážu říct ne vínu na palubě. Snažím se zabalit mnoho zdravého občerstvení: pomeranče nebo jablka, ořechy, popcorn. Když mám čas, zabalím si do letadla i salát, který tam budu jíst. Používám vydatnou zeleninu. Jediná věc, kterou nikdy nejím, je „občerstvení“, které letecké společnosti nabízejí. Obvykle je to nějaký sendvič, ze kterého mám vždy chuť zvracet.

 


Napsat komentář

Up Next
Zpět na úvodní stránku