S čím kombinovat body?

Móda nám v nedávné době přinesla skutečně skvělé kousky, kterými nepohrdne žádná žena. Mezi tyto kousky se řadí například fenomenální kabáty, které se dají nosit i s teniskami, nikoliv jenom s elegantnější obuví, dále taky saka, která opět lze kombinovat i s ležérním stylem, a taky obecně kostýmky, které si zamiluje naprosto každá žena. Takové kostýmky se hodí nejen na plesy, ale i na jiné slavnostní události, jako jsou svatby nebo oslavy výročí. Co však obléknout pod sako?

Mnoho žen si našlo zalíbení v krásných nátělnících na úzká ramínka, ovšem to není jediný kousek, který lze pod sako obléknout. K saku a úzkým kalhotám patří i body, kterých najdete na pultech obchodů velké množství.

Comeback, který se těší velké oblibě

Body hned, jak se octlo v obchodech s oblečením, sklidilo obrovský úspěch. Není se čemu divit, vždyť tento comeback byl populární i v devadesátých letech, kdy se začal prvně nosit. V dnešní době ho koupíme bavlněný, ale i krajkový. Ženy si ho oblíbily hlavně v podobě spodního, sexy prádla.

Pokud si koupíte body v krajkové podobě, klidně ho oblékněte pod sako na nějakou slavnostní událost, na kterou půjdete. Nebojte se různých barev, body není jenom černé. Černá je sice nestárnoucí, naprosto elegantní barva, ale i červená stojí za hřích.

Jak výsledný outfit doladit?

Konkrétně krajkové body se hodí převážně k elegantním lookům, tedy například k již zmiňovanému kostýmku. Pokud si obléknete kostým, je třeba mít na paměti, že ke kostýmu se vždy zásadně volí boty s podpatkem. Jestliže tedy neprší, sáhněte po lodičkách, protože ty vám nohy perfektně prodlouží. Jestliže by pršelo, nebojte se kotníkové obuvi s jehlovým podpatkem.

Tip pro nízké postavy: Pozor na společenské kalhoty by si měly dát hlavně ženy, které nejsou majitelkou dlouhých nohou. Právě ty totiž při volbě nízké obuvi dosáhnou opticky ještě kratších nohou.

Nezapomeňte na hodnocení článku

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím nikdo nehlasoval. Buďte první!

Napsat komentář