Verchia

Každá žena je výjimečnou a měly by to odrážet také její šaty. Proto byste neměla váhat nad tím dopřát si zcela mimořádné kousky z dílny módní návrhářky.

Zrozena pro šaty

Pod značkou Verchia se ukrývá brněnská návrhářka, která se v této sféře pohybuje už od roku 2012. Poznávacím znakem její tvorby je jednoduchost, elegance a ženskost. Krajka i splývavé materiály podtrhují ženskost zejména ve společenských i svatebních šatech.

A patří i k luxusnímu spodnímu prádlu, které můžete v kolekcích Verchia najít rovněž. Ucelené kolekce přicházejí na svět dvakrát ročně, běžně obsahují deset až patnáct jedinečných modelů. V průběhu roku pracuje pak návrhářka na jednotlivých modelech dle individuálního přání každé zákaznice.

Toužíte-li například po originálních svatebních šatech podle vlastních představ, neváhejte s návštěvou brněnského ateliéru. Na vlastní kůži zažijete atmosféru, v níž přichází inspirace a zhmotňuje se do šatů působivých jako žena sama.

Vytvořeno krásou a vášní

Nejvýraznějším zdrojem pro inspiraci jsou bezesporu všechny klientky. Každá má vlastní sny, svůj osobitý styl a sluší jí odlišné prvky. A tímto vším je potřeba pracovat. Šaty lze inspirovat aktuálními módními trendy, měli bychom však klást důraz zejména na to, aby umocnily dojem, který za sebou zanechává jejich nositelka.

Podobným unikát představují i jednotlivé materiály, které mají různorodou strukturu, chovají se odlišně při střihu i vlastním zpracování pod šicím strojem. Tato specifika je potřeba respektovat a nechat se jimi do značné míry vést. S nadsázkou lze tvrdit, že si každá kolekce sama nejlépe dokáže říct, co potřebuje. Móda je tak nevyhnutelným spojením umění i precizně zvládnutého řemesla.

Otevřená mysl, oči i srdce patří vedle jehly a nitě k tomu nejdůležitějšímu, co nesmí každému návrháři nebo návrhářce scházet. Verchia se inspiruje hudbou i přírodou, svět je doslova pokladnicí plnou nápadů, které stačí jen uchopit.

Web: Verchia.com

Facebook Verchia

Instagram Verchia Design

Gypsy Wedding Editorial

Gypsy Wedding Editorial - Verchia Gypsy Wedding Editorial - Verchia Gypsy Wedding Editorial - Verchia Gypsy Wedding Editorial - Verchia

Jarní kolekce 2018

Jarní kolekce 2018 - Verchia Jarní kolekce 2018 - Verchia Jarní kolekce 2018 - Verchia Jarní kolekce 2018 - Verchia

Jarní kolekce 2017

Jarní kolekce 2017 - Verchia

Společenská kolekce 2017

Společenská kolekce 2017 - Verchia Společenská kolekce 2017 - Verchia Společenská kolekce 2017 - Verchia Společenská kolekce 2017 - Verchia Společenská kolekce 2017 - Verchia

Jarní kolekce spodního prádla 2016

Jarní kolekce spodního prádla 2016 - Verchia Jarní kolekce spodního prádla 2016 - Verchia Jarní kolekce spodního prádla 2016 - Verchia

Společenská kolekce podzim 2015

Společenská kolekce podzim 2015 - Verchia Společenská kolekce podzim 2015 - Verchia

Jarní kolekce 2015

Jarní kolekce 2015 - Verchia

Společenská kolekce 2014

Společenská kolekce 2014 - Verchia Společenská kolekce 2014 - Verchia

 

Nezapomeňte na hodnocení článku

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím nikdo nehlasoval. Buďte první!

Napsat komentář