Jarní trendy v make-upu

S přicházejícím jarem a teplem na řadu také přichází daleko lehčí, svěžejší a barevnější líčení! Pojďme se tedy podívat na to, jaké trendy v make-upu nás potkají letošní jaro!

Svěží pleť

Jarní období je perfektní pro svěží make-up. Vyměňte tedy hutné matné make-upy za ty lehké, které mají také menší krycí schopnost. Pokud chcete mít pleť opravdu rozzářenou, přidejte do make-upu trošku tekutého rozjasňovače. Využijte také lehkého korektoru ve světlé barvě, díky kterému můžete rozzářit oblast pod očima, bradu a čelo.

Výrazná tvářenka

Výrazná tvářenka je skvělá, pokud chcete udělat Váš make-up ještě výraznější a svěžejší. Pokud chcete mít výrazněji nalíčené tváře, nepřehánějte to poté s výraznými rtěnkami, či výrazným líčením očí. V opačném případě byste mohla působit zmalovaným, či až laciným dojmem.

Barevné oční stíny 

Jaro je plné krásných barev, které by se také měly objevit na Vašich očích! Nebojte se experimentovat a využít nějaké barvičky také na Vaše oční víčka. Stačí použít jednu výraznější barvičku do záhybu víčka a hned uvidíte, jak Váš make-up bude najednou daleko svěžejší a zábavnější!

Perleť na očích 

Pokud nemáte odvahu na výše zmíněné barevné líčení očí, vyzkoušejte pouze jednoduché líčení, které vykouzlíte díky třpytivým stínům tělových barev. Stačí pouze lehce zvýraznit záhyb očního víčka, přes celé víčko nanést třpytivý oční stín a krásné líčení je na světě! Tuto klasiku můžete oživit například výraznější rtěnkou.

Kamínky

Pokud chcete opravdu zaexperimentovat, nalepte si kolem očí drobné kamínky. Z dálky nebudou příliš viditelné, ale z blízka díky nim opravdu okouzlíte! Nalepte si je na obličej například pomocí lepidla na řasy.

Rty k nakousnutí

Stejně jako odzvoní matnému make-upu, odzvoní stejně tak matným rtům. Po zimě tedy vytáhněte všechny barevné rtěnky, které máte! Velkou oblibu také začínají opět získávat lesky na rty, díky kterým budou Vaše rty opravdu k nakousnutí!

Nedbalé obočí 

Upravené obočí je stále velkým trendem a nic se na tom nezmění. Stále také platí to, že obočí rámuje celý Váš obličej. Letošní jaro začne být velmi oblíbené spíše nedbalé a „rozčepýřené“ obočí, které nebude ani tak výrazné. Pro úpravu stačí použít třeba jen barvený gel na obočí, díky kterému chloupky můžete také vyčesat lehce směrem nahoru.

Jarní barvičky využijte také na nehty!

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x