Letní make-upové trendy

S nadcházejícím létem přišly na řadu nejenom první tropické dny, ale také nové letní make-upové trendy. V létě nemá příliš velkou cenu se líčit výrazně, jelikož žádný make-up vysokým teplotám neobstojí a z krásného make-upu můžete mít jen roztíkající se obličej. Než se dostaneme k trendům v líčení, velmi důležité je to, jak se o svoji pleť staráte. V létě nezapomínejte na to používat krém s SPF ochranou – zabráníte tomu nejenom spálení Vaší pokožky, ale také předčasnému stárnutí pleti.

Rozjasněná pleť

Jak jsem již zmínila výše, v horkých letních dnech Vám silné vrstvy make-upu příliš neobstojí. Dejte proto přednost spíše lehčímu make-upu, nebo například BB creamu, které Vám poskytnou lehké krytí a sjednocení pleti. Další možností je také to, že si do Vašeho pleťového krému přidáte kapku tekutého rozjasňovače, což Vám zajistí krásně rozjasněnou pleť. Drobné nedokonalosti stačí jen zakrýt korektorem a samozřejmostí na léto je pudr, který zmatní Vaši pokožku, která v létě může mít velké sklony k maštění se.

Barevné oční linky

Mnoho z Vás jistě nosí černé linky na denní bázi, ale co je takhle vyměnit za linky barevné? Můžete si vybrat barvu linek třeba podle Vašeho outfitu! Stačí jen lehce sjednotit oční víčko tělovým očním stínem a přidat linky. V případě barevných linek potom uberte zase na jiných částech líčení.

Falešné pihy

Mnoho lidí má pihy od narození a je jen na nich, jak s nimi naloží. Více je ale těch, kterým pihy nebyly darovány. Máme štěstí, že fantazii se meze nekladou a pihy si můžete dokreslit pomocí hnědé oční linky či tužky na oči. Nezapomínejte ale na to, že méně je více!

Výrazné rtěnky

Léto je ideálním ročním obdobím na to, abyste ze šuplíku vytáhla všechny výrazné a barevné rtěnky! Pokud chcete velmi rychlý a jednoduchý look, tak sjednocená pleť, lehce zvýrazněné oči a barevná rtěnka Vám to velmi jednoduše zařídí. Nebojte se experimentovat, čím výraznější rtěnka, tím lepší!

Šťavnatá líčka

Stejně tak, jako výrazné rtěnky, i výrazné tvářenky mají v letním make-upu své patřičné místo. Pokud na Vaše líčení použijete výraznou tvářenku, uberte na všem ostatním.

Bronzerem nemusíte šetřit!

Pokud nemáte čas na to, abyste se mohla opalovat na Sluníčku, bronzer Vám to vynahradí! Dejte si ale při jeho výběru pozor na to, aby neměl příliš červený odstín, který může působit nepřirozeným dojmem. Aplikujte jej pod lícní kosti, na vrchol čela a pod spodní čelist – Váš obličej díky tomu bude vypadat nejenom opáleně, ale můžete si jej také krásně vytvarovat.

Přirozené obočí

„Rozčepýřené“ obočí je teď velkým trendem. Stačí si jej pouze vyčesat kartáčkem na úpravu obočí a zafixovat gelem. Nyní můžete pořídit různé produkty na obočí, které jsou vyrobené na mýdlové bázi. Tyto produkty jsou určené právě na tento typ úpravy obočí.

Nehty alá každý pes, jiná ves

Velkým trendem se nyní stávají různě barevné nehty. Každý nehet má svůj odstín, díky čemuž Vaše manikúra může působit velmi hravě, ale zároveň elegantně.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x