Top trendy plážové oblečení 2023

Chystáte se na dovolenou ale nevíte co s sebou na sebe? S těmito kousky budete sexy za každou cenu. Podíváme se na top kousky, které vám nesmí v kufru chybět.

Plavky, základ každé dovolené

Na trhu najdeme nepřeberný množství druhů střihů, vzorů a barev. Tyto žhavé kousky zajistí, že budete středem pozornosti a každý se za vámi bude otáčet.

Jednodílné bikini

Klasika, která nikdy nevyjde z módy. Najdeme jich mnoho v různých střizích, například s vázáním za krk, bez ramínek, nebo push up, které zvýrazní vaše poprsí.

Z kalhotek najdete též veliký výběr, tanga, pokud si je můžete se svou postavou dovolit na sebe vzít, tak jsou super volba při opalování. Dále můžete vidět i ty běžné střihy, ovšem teď jsou v módě spodní díly s vysokým pasem. Výhodou těchto plavek je že, díly můžeme kombinovat a kupovat zvlášť. Pokud máte velikost spodních plavek S, ale prsa máte například D, není problém koupit díly zvlášť.

Tankini

Pokud si až tolik nedůvěřujete, tankini jsou dobrou volbou. Tento střih skvěle zahalí nedostatky na bříšku, jako jsou strie a jiné jizvy. V poslední době jsou poměrně rozšířené. Naleznete je i v plus size velikostech.

Jednodílné plavky

Tyto plavky jsou vyhledávané jako nikdy předtím. Pokud vás trápí kila navíc, tyto plavky zaručí, že i s plnými tvary můžete být sexy.
Často je vyhledávají i ženy bez kil navíc. Prodává se několik krásných druhů a nikdy s nimi nic nezkazíte.

Kimono

Nabývá na popularitě. Vybírat můžete z různých střihů a barev. Pokud se nechcete spálit, nebo nastydnout v mokrých plavkách, kimono vám určitě pomůže. Navíc je neskutečně sexy.

Plážové sukně

Jsou velice módní, v několika provedení a obzvláštní každé plavky.

Lehké šaty

Pokud se chystáte na oběd na pláž, nebo posedět v baru hotelu, tak jsou pro vás jasnou volbou. Jedná se o šaty které jsou velmi lehké a prodyšné. Mohou být v různých provedení. Určitě si vyberete ty, které vám padnou.

Klobouk

Ten hraje velmi důležitou roli. Chrání vás před úpalem a úžehem, z části vám pomůže nespálit si obličej, například pokud usnete na lehátku.

Sluneční brýle

Chrání vaše oči před UV zářením a před spálením očních víček, což je opravdu bolestivé.
V obchodech naleznete několik různých tvarů. Vybírat byste měly podle tvaru obličeje. Vždy najdete ty, ve kterých se budete cítit dobře. Zkuste si jich vyzkoušet co nejvíce, to vám pomůže zjistit, které se k vašemu tvaru obličeje hodí nejvíce.

Žabky a sandále

Pokud vám vadí rozpálený písek, nebo kamínky. Sandály i žabky vás uchrání před spálením.

Plážová taška

Ta by měla být velká a praktická, aby se do ní vešly všechny vaše potřeby. Hit letošního léta jsou slaměné, nemusí to však být pravidlem.

Rady na závěr

  • Nikdy se nenuťte do oblečení, které se vám osobně nelíbí.
  • Vždy najděte více kusů a postupně vyřazovací technikou najděte ty, které se vám líbí nejvíce.
  • Pokud si nevíte rady, poproste svou kamarádku, která vám určitě ráda pomůže s výběrem.
  • Střihy a druhy plavek vybírejte podle vaší postavy, že vaší kamarádce sluší tyto plavky, neznamená že sednou i vám.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x