13 nejlepších stylů legín pro rok 2023 – legíny se hodí úplně ke všemu

Černé legíny jsou již dlouho oblíbeným zbožím módního světa. Pokud jde o jejich nošení jako součást skutečného outfitu (ne, nemluvíme tu o oblečení na jógu), buď je milujete, nebo ne. Nicméně nejspíš každá žena již má ve svém šatníku několik oblíbených legín. Koneckonců, vedle teplákové soupravy a spolehlivého overalu na spaní jsou z hlediska pohodlí naprosto bezkonkurenční.

Zapomeňte na to, co jste si mysleli, že víte: černé legíny nejsou vyhrazeny výhradně pro nošení kolem domu/na další obchůzku v supermarketu, ale hodí se i na dny v kanceláři/brunch s přáteli.

Jistě, přiléhavý střih legín a jejich tendence vypadat tence (pokud neinvestujete do dobrého páru) ve vás mohou zanechat pocit, že jste studentka střední školy, která tančila někdy v roce 2007. To není vzhled, který bychom upřednostňovali. Proto jsme se vydali na velmi důležitou výpravu za nejlepšími černými legínami, které jsou pohodlné a zároveň stylové. Výsledek? Výběr těch nejlepších legín, které jsou tak dobré, že i ti nejzarytější kritici legín se obrátí. Ano, dokonce i vás.

Než se pustíme do nakupování, stojí za to si připomenout, jak legíny stylizovat. Je to totiž tak trochu umění. Musíte si pohrát s proporcemi, vyladit kontrast mezi přiléhavými a nadměrnými velikostmi a považovat legíny za základní vrstvu. Navrch zvolte oversized tričko nebo draze vypadající oversized sako a doplňte je podle libosti. Značkové kabelky, řetízkové náhrdelníky a tlusté bílé sportovní ponožky s módními teniskami z krabice zajistí, že váš vzhled bude dotažený k dokonalosti.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x