35 letních šatů, které letos uvidíte na Instagramu

Nakupujte chytře a ty nejlepší letní šaty se stanou investicí, kterou můžete oblékat každou sezónu. V současné době je více než kdy jindy nutné, abychom nakupovali chytře a utráceli peníze v oblastech, kde se nám dobře vrátí – takže pokud si chcete dopřát letní šaty „na všechno“, je nejvyšší čas začít hledat. Než se začnou vyprodávat.

Když pomineme jarní šaty a jarní bundy (které jsou rozhodně stále v našem hledáčku), jsou to letní šaty, které vás provedou až do doby, kdy je čas znovu vylovit pletené oblečení (a možná i déle). Jaké tvary, délky, barvy a materiály zvolit? Nechte se vést přehlídkovými moly SS23.

Průsvitné siluety a šaty s průstřihy jsou letos velkou novinkou na poli letních šatů, jak jsme je viděli například u značek Erdem, Prada a Victoria Beckham, a nutí nás zapomenout na obavy z opálení, zatímco splývavé šaty a plátěné šaty od značek Jacquemus, Bondi Born a Max Mara nás připraví na nevyhnutelné vlny veder. Jinde nadále kralují nadýchané rukávy, zatímco kobaltově modrá a purpurově růžová jsou odstíny, kterých si musíme všímat, a zvířecí potisky a květinové vzory.

Hledáte letní šaty konkrétní značky? Toto jsou nejlepší letní šaty & Other Stories a letní šaty H&M. Jsou tu také skromné letní šaty a letní šaty s rukávy, pokud chcete zahalit trochu více, a pokud toužíte po dalším obsahu letní módy, pak nakupujte nejlepší šaty pro svatební hosty a šaty pro družičky, plavky značek, letní oblečení na spaní, plážové šaty a letní pracovní oděvy.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x