4 nehtové trendy, se kterými zabodujete

Nebaví vás stále stejné nehty? Co je letos IN?

Zlatá

Tuto barvu míváme spojenou spíše s obdobím zimy, ideální je pro vánoční manikúru nebo silvestrovské oslavy. Letos se této kovové barvy nemusíte ale vzdávat v žádném období. Pokud si netroufáte na oslnivě lesklé nehty, zvolte jemnější variantu v podobě pouze zlatých filtrů. Jedná se o elegantní a sofistikovanou volbu na všední nošení.

Tělová

Tělové neboli nude nehty se hodí třeba i do práce. Škála odstínů může být velmi široká – růžová, béžová, hnědá nebo šedá. Vybírejte takový lak na nehty, který ladí s odstínem vaší pokožky. Klasické krémové laky můžete vyměnit dokonce i za takové, které obsahují jemnou perleť. Nesporná přednost této manikúry tkví v její dokonalé univerzalitě. Jakmile si najdete „tu svou“ barvu, vynosíte ji kdykoli. Tělové nehty totiž z módy nevyjdou nikdy.

Modrá

Modrá je dobrá, praví klasik. A myslí si to letos i módní návrháři, kteří svoje modelky poslali na molo se třpytivě modrými nehty. Předznamenali tím tak doslova boom této barvy pro rok 2019. Kobaltová je ideální odstín nejen na dovolenou. Parádu s ním mimo prosluněné pláže uděláte i v českých ulicích. Léto si alespoň na nehtech díky téhle rozzářené barvě udržíte klidně celý rok. Sluší navíc ženám v každém věku, rozhodně se nemusíte modré bát, i když vám už nějakou dobu není náct.

Kamínky

Na módních molech se objevily i dlouhé nehty, které připomínají doslova malé umělecké dílo. Vy můžete zvolit i uměřenější variantu. Jsou-li pro vás praktičtější decentně krátké nehty zapilované do kulata, vedle s nimi nešlápnete ani letos. Z třpytivých kamínků můžete na nehtech vytvářet komplikované obrazce nebo jednodušší linie inspirované geometrickým pojetím. Jediný kamínek perfektně ozvláštní i tělový lak.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x