Černá a bílá. Barvy nikdy nevycházející z módy

Černá a bílá. Elegantní, neformální, na večírek i na pohovor. Kombinace, které nikdy neomrzí, nezestárnou a dokážou vykouzlit jakýkoliv outfit na jakoukoliv akci. Stačí mít jen pár kousků v těchto barvách a už se vám nikdy nestane, že byste neměla nic na sebe.

Bílá košile

Jakákoliv košile se v šatníku rozhodně neztratí, ale ta bílá je naprostý základ. Dá se kombinovat na několik způsobů a přizpůsobit všem možným situacím. Pod lacláče, k sukni nebo šatům, k děravým riflím, rozepnutá a přehozená přes tílko. To je jen zlomek toho, jak by se dala bílá košile použít. Stačí jen trochu zaexperimentovat a originální styl vám budou všichni závidět.

Černé rifle

Stejně jako bílá košile, tak i černé kalhoty u vás najdou své místo. Hodí se do každého počasí, do každého ročního období a ke všemu. Úplně ke všemu. Neznám snad jediný kousek, který by se nehodil k černým kalhotám. A s bílou košilí tvoří nejlepší kamarády, takže neváhejte tuhle kombinaci nosit i častěji a jen měnit doplňky, kabáty nebo boty. A občas je dobré, košili například zastrčit za pas, nebo udělat vepředu uzlík. Nebojte se si s tím vyhrát.

Kabát

Ať už bílý, nebo černý, je dobrý jej vlastnit. Kromě léta jej unosíte téměř celoročně, a pokud v tom umíte aspoň trochu chodit, různé střihy můžou napomoct k optickému zlepšení postavy. Máte větší boky nebo zadek? Kupte si černý áčkový, který zakryje tyto rádoby nedostatky. Pro hubené vytáhlé holky by se zase mohl šiknout bílý, který podtrhne dlouhé nohy. V obchodě je velká škála střihů a tvarů, jen si vybrat.

Šaty

Černá je neumírající klasika, ale i šikovné bílé šaty mohou pomoci ozvláštnit váš šatník. Je sice trochu náročnější najít bíle, klasické jednoduché šaty, které by se daly kombinovat s vícero kousky, ale pokud takové najdete, máte vyhráno.

Tričko

Tato položka možná měla být na prvním místě. Bílé a černé triko je nezbytností! Nesmí, opakuji, nesmí, chybět v žádném šatníku. Můžete jej nosit jen tak, vrstvit, doladit doplňky, nebo vymyslet vlastní originální způsob jak jej unosit.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x