Nejčastější problémy s vlasy. Víte jak je vyřešit?

Na světě snad neexistuje žena, která by mohla tvrdit, že v životě neměla problémy s vlasy. Díky neustálému každodennímu stresu, škodlivým vlivům z okolí tyto problémy získávají na intenzitě. Nejčastějším problémem je ztráta vlasů, zatímco muži se jednoduše smíří s plešatostí, sebevědomí žen ztrácí na hodnotě. Vlasy bez lesku, tvorba lupin, vlasy nepoddajné apod. Víte, jak takový problém řešit?

Elektrizující vlasy

Problémem elektrizujících vlasů trpí většina žen. Znečištění ovzduší, prach a nečistoty způsobují, že vlasy elektrizují, i když jste je zrovna umyly.Tento problém vlasů je výsledkem nedostatku vlhkosti ve vlasech. Jedinou léčbou nebo řešením tohoto problému je hloubková péče jednou za měsíc.

Lupiny

Lupy trápí stejným způsobem jak muže, tak i ženy po celém světě. Zatímco znečištění je jedním z velkých faktorů přispívající ke tvorbě lupů, existují však i jiné příčiny. Důvody se mohou lišit od plísňových infekcí až po špatný životní styl a dokonce i po nečisté vlasy. Léčbu tohoto problému nenajdete v žádném kosmetickém produktu. Váš první krok by však měl být konzultace s dobrým lékařem, abyste zjistili příčinu tvorby lupů a došli tak na správný postup léčby. Mnohdy se za tímto problémem skrývá špatná hydratace pokožky a to jak zvenku, tak i zevnitř.

Roztřepené konečky

Tímto problémem trpí většinou ženy, které mají husté kadeře vlasů. Roztřepené konečky jsou také způsobeny nedostatkem vlhkosti ve vlasech. Různé chemikálie, například barvy na vlasy, vysoušení nebo používání žehličky při narovnávání vlasů způsobuje to, že vlas vysuší a ten má tendenci se rozdvojovat. Tento problém vyřešíte tak, že omezíte vysoušení příliš horkým vzduchem, roztřepené konečky necháte sestřihnout a začnete používat různé vyživující olejíčky a séra na konečky.

Padání vlasů

Vypadávání vlasů trápí mnoho lidí na světě. Padání vlasů může být příznakem nějakého závažného problému nebo nedostatku vitamínů a jiných vyživujících látek. Existuje mnoho rad a léků na řešení padání vlasů, avšak nejdříve se poraďte s lékařem, který vám zjistí, zda netrpíte nějakou chorobou nebo nedostatkem zdravých látek. Pokud se chcete lékaři vyhnout, zkuste se poradit v lékárně, na trhu je nespočet produktů podporující růst vlasů. Nesmíte však počítat s tím, že se vám vaše krásné husté vlasy zase vrátí během krátké chviličky, chce to čas. Mezitím můžete využít například tzv. clip in vlasy, které vám zajistí krásnou bohatou hřívu během chvilky. Stačí je nacvaknout na část vlasů a pak je zase pohodlně sundat. Velký výběr přírodních vlasů naleznete například na této webové adrese – https://www.oxyextensions.cz.

Věříme, že jsme vás článkem uklidnili, protože na světě je tolik žen a mužů, kteří se potýkají alespoň s jedním zmiňovaným problémem.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x