Která barva se nejvíce hodí k vašemu znamení?

Barvy v sobě skrývají energii. Dokáží v nás a lidech okolo rozproudit všechny druhy emocí.

Přemýšleli jste někdy o tom, zda existují určité barvy a odstíny, které se k vám hodí více či naopak méně? Ony totiž existují! Podle astrologů má každé znamení zvěrokruhu svou dominantní barvu, která zvýrazní přesně ty vlastnosti, které jsou pro každé znamení unikátní.

Beran (21. 3. až 20. 4.)

Červená

Barva, která dokonale ladí k beranově duši. Zdůrazňuje vášeň, energii a iniciativu, kterou berani oplývají. Červená barva přitahuje pozornost – a není překvapením, že berani jsou opravdu neradi přehlíženi. Všechny odstíny červené dokáží podtrhnout sílu, spontánnost a kuráž tohoto znamení.

Býk (21. 4. až 21. 5.)

Zelená

Býci jsou známí především svou tvrdohlavostí a zálibou v extravaganci. Jsou ale také velice vnímaví a loajální. Borovicově zelená barva může býkům pomoci zklidnit jejich mysl, ale také je dokáže nasměrovat k duševnímu růstu. Zelená pomáhá tomuto lehce agresivnímu znamení zpomalit a více se zaměřit na osobní rozvoj.

Blíženci (22. 5. až 21. 6.)

Žlutá

Žlutá je barvou inspirace a svěžích myšlenek. Tato inspirativní barva plná energie se odráží v optimistické a přátelské povaze blíženců. Jejich osobnost, která je minimálně stejně pestrá jako duha, může být ještě více umocněna zářivou žlutou barvou.

Rak (22. 6. až 22. 7.)

Tlumená modrá

Raci rádi poskytují útěchu a povzbuzení svým blízkým. Jemná modrá barva jim pomůže hlouběji porozumět svým emocím i pocitům ostatních. Rak je hluboce milující a pečující znamení – tyto vlastnosti tato barva podtrhne a dokonce umocní.

Lev (23. 7. až 22. 8.)

Zlatá

Třpytivě zlatá barva dává vyniknout vřelému lvímu srdci. Zlato bylo vždy symbolem moci a prestiže, není tedy divu, že lva, krále džungle, tato silná barva přitahuje. Zlatá barva pomáhá lvům získat jejich vytouženou pozornost a posiluje radost a optimistické myšlení.

Panna (23. 8. až 22. 9.)

Hnědá

Pokud některému znamení opravdu lichotí hnědá barva, je to právě panna. Klasická zemitá hnědá barva drží panny při zemi. Představuje stabilitu a umocňuje pečlivost a „puntičkářství“ tohoto zemského znamení.

Váhy (23. 9. až 23. 10.)

Růžová

Váhy potřebují cítit jistotu za všech okolností. Růžová barva symbolizuje lásku, radost a štěstí. Proto se právě růžová dokonale hodí k jejich romantické a zasněné povaze.

Štír (24. 10. až 22. 11.)

Černá

Pokud znáte nějakého štíra, nepřekvapí vás, že nejlepší barvou pro toto výrazné znamení je černá.  Vzhledem k jejich zálibě v temnotě a tajemstvích je černá barva pro štíry naprosto jasnou volbou – cítí se v ní sebejistě a pohodlně.

Střelec (23. 11. až 21. 12.)

Fialová

Svěží fialová barva, která je barvou duchovna a uvědomění, posouvá filosofickou mysl střelce k osvícení a otevřenosti. Fialová je také barvou hojnosti, podporuje přirozené štěstí a pozitivní povahu střelce a nutí ho neustále rozšiřovat své obzory.

Kozoroh (22. 12. až 20. 1.)

Šedá

Kozorohům příliš nepasují teplé odstíny barev, jako jsou např. červená, oranžová, či žlutá.

Naopak ve studených odstínech dokonale vyniknou. Toto platí hlavně pro šedou barvu, která je známá jako neutrální a stálá barva na pomezí černé a bílé. Obyčejná šedá barva vyzdvihne kozorohův smysl pro praktičnost a zodpovědnost.

Vodnář (21. 1. až 20. 2.)

Modrá

Nejspíše není překvapením, že vodnářům nejlépe sedí modrá barva. Uklidňující modrá barva pomáhá povzbuzovat geniální nápady vodnáře a klidnit jeho neutuchající energii. Modrá barva dává vodnářům prostor dokonale vyjádřit sebe sama.

Ryby (21. 2. až 20. 3.)

Světle zelená

Světle zelená barva přináší uzdravení a obnovu a spojuje ryby s jejich podvědomím. Světle zelená je také barvou života a představuje obnovu a inspiraci. Navíc podporuje léčivé a omlazující schopnosti, kterými jsou ryby známé.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x