9 jednoduchých tipů, jak díky outfitu vypadat luxusně a draze (i když nemáte moc peněz)

Pravděpodobně každá z nás chce vypadat sofistikovaně a luxusně. Aby váš outfit vypadal draze a luxusně, nemusíte utrácet tisíce za designérské kousky z módních přehlídek. Nepotřebujete vypadat jako milionářka, jde spíše o to vypadat šik, sebevědomě a upraveně.

Sofistikovaného looku jde jednoduše dosáhnout i levně, a to díky následujícím 9 tipům.

1. Vsaďte na jednobarevný look

Celočerný outfit je jedním z nejjednodušších způsobů, jak působit sofistikovaně a stylově. Černá je neutrální a nikdy nevyjde z módy. Díky monochromatické módě bude váš outfit udržitelný a stylový.  Černá barva zeštíhlí vaši postavu a je skvělým základem pro jakýkoli outfit.

Zkusit můžete také výraznější barvy, jako je např. červená nebo bílá.

2. Vyhněte se potrhané džínovině

Na potrhaných džínách není obecně nic špatného. Pokud se vám líbí, klidně je noste.

Pokud ale chcete, aby váš outfit působil luxusně a upraveně, potrhané džínovině se raději vyhněte – je to spíše ležérní než elegantní šik kousek.

Pro sofistikovaný look zvolte raději černou džínovinu, která lze kombinovat téměř se vším.

3. Noste jednoduché zlaté doplňky

Klasické šperky zlaté barvy jsou příjemným způsobem, jak ozvláštnit outfit, aniž by příliš odváděly pozornost od celého vzhledu.  Obecně se vyhněte výrazným a extravagantním kouskům, které nepůsobí vůbec elegantně.

4. Pečlivě své kousky vyžehlete

Napařte nebo vyžehlete své oblečení předtím, než si ho vezmete na sebe – bude o 100 % elegantnější a hlavně nepomačkané.

5. Přidejte pásek

Přidejte pásek ke svým oblíbeným kalhotám nebo džínům. Také můžete zkusit ozvláštnit sako nebo šaty přidáním pásku v pase. Navzdory své „nudné“ pověsti dokážou opasky s oblečením udělat zázraky a okamžitě mu dodat ucelenější vzhled. 

6. Noste hedvábné a saténové kousky

Hedvábné a saténové tkaniny působí luxusním dojmem, takže se zdají být dražší, než ve skutečnosti jsou. Využijte toho ve svůj prospěch a zařaďte do svého šatníku saténovou sukni, šaty nebo top.

7. Neukazujte příliš kůže

Obecně platí, že oblečení bude vypadat dražší, když necháte něco na fantazii. Neodhalujte příliš velkou plochu těla, to by mohlo působit spíše nevkusně a hlavně lacině.

8. Ujistěte se, že vám kousky perfektně sedí

Pokud vám oblečení nesedí, budete působit neupraveně, což je pravý opak toho, co potřebujete. Investujte čas do zjištění své velikosti nebo si oblečení před nákupem pečlivě vyzkoušejte, protože jedině tak dosáhnete perfektně upraveného looku.

9. Nepřehánějte to s logy

Pokud nosíte spoustu log najednou, vypadáte spíše jako reklamní billboard než jako módní ikona.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x