5 největších módních přešlapů, kterým byste se měli vyhnout obloukem

Asi žádná žena se nechce dopustiti módního faux pas. I když se mnoho z nás vyhýbá špatným kombinacím barev či již známému zlozvyku Čechů „ponožkám v sandálech“, i tak se většina dopouští mnoha dalších přešlapů, které by se mohli zdát jako úplně běžné. Podle odborníků v módě se jich každý z nás dopouští denně, aniž bychom o tom věděli.

1. Tenisky s vysokými ponožkami

Takzvané sneakers, neboli nízké tenisky, jsou hitem poslední doby. Proto si je pořizuje, čím dál tím více lidí. Tím se, ale rozšířil i nový nešvar, a to nošení vysokých ponožek. Podle mnoha módních blogerů a návrhářů se mají sneakers nosit pouze s krátkými ponožkami, které nepřesahují nad hranu dané tenisky.

2. Prosvítající spodní prádlo

Každý musí uznat, že černá nebo barevná podprsenka prosvítající z pod bílé košile či trička není tím pravým ořechovým.  Namísto toho je lepší si vybrat spodní prádlo tělové barvy, nebo alespoň sladit barvu s topem.

3. Viditelná ramínka

Šaty nebo tílko, z kterých ven vykukují ramínka doopravdy nejsou žádným módním hitem. Navíc vám na těle tvoří otlačeniny, které na vzhledu moc nepřidají.

4. Zastrkávání kalhot do bot

Pokud jde o kalhoty a boty ihned zapomeňte na rady prarodičů, kteří vám radili zastrkat si kalhoty do bot, abyste nenastydli. Navíc vám takto „upravený“ outfit nemusí sedět k tvaru vaší postavy a opticky zvětšit problémové partie. Proto je lepší nechat kalhoty volně vlát i když jsou delší.

5. „Napnutá“ košile

Většina žen s větším poprsím či oblými tvary se potýká s nedoléháním košile, která poté tvoří volné místo v oblasti prsou. Tento problém se však netýká jen nich, může se dotknout i ostatních žen, které si pouze vybrali špatný střih nebo velikost. Tomu se dá však vyhnout. Jako první můžete vyměnit push-up podprsenku za sportovní, která zmenší objem vašeho poprsí. Nebo si koupit větší velikost, nechat si košili přešít u krejčího či si pořídit upravenou košili se zipem.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x