Garnier Fructis Densify Mask

Různá žena, různá kosmetika. Každá žena má svoje tipy na osvědčenou kosmetiku, která jim vyhovuje nejvíc. Ať už se jedná o vlasovou kosmetiku nebo tu dekorativní. Jednu osvědčenou mám i já a jedná se o masku Garnier Fructis, která slibuje hustotu vlasů s výsledkem viditelným až o 38%! Maska obsahuje také extrakt z granátového jablka s vyplňující složkouFibra-Cyclane a kombinaci citronových proteinů a vitamínů B3 a B6, což znamená, že vaše vlasy budou nejen husté, ale i krásně se lesknoucí a hebké na dotek.

Kdybych masku neměla sama vyzkoušenou, rozhodně bych jejím účinkům nevěřila. Masku lze nanášet na mokré nebo na suché vlasy. Většinou se ale doporučuje vyživující či jinou masku nanášet na vlhké vlasy už jen z důvodu, že se lépe vstřebá dovnitř vlasu a tím se zvyšuje celkový účinek.

Osobně mám Garnier Fructis Densify Mask ozkoušenou i na suché vlasy, na kterých ovšem nesmí být známka laku, tužidla či podobně. Tu následně nechávám na vlasech hodinu a výsledek je skoro tentýž, zda-li ne lepší. 
Tento zázrak doporučuji všem ženám, které postrádají hustotu, o které sní. Značka totiž dodržuje slib a vlasy pak nejen, že máte jako z hedvábí a přenádherně lesknoucí se, ale i krásně husté.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x