Náramky TOUS – exkluzivita a luxus v jednom

Desítky let praxe s výrobou těch nejexkluzivnějších šperků pomohly značce TOUS dovést nabízené produkty k dokonalosti. Nejinak je tomu i v případě náramků, jež jsou připraveny vás oslnit originálním designem, jehož neodmyslitelnou součástí je i proslulý symbol plyšového medvídka, a mistrnou kvalitou zpracování. Na jejich výrobu je navíc používáno pouze těch nejkvalitnějších materiálů a drahokamů, tudíž náramky vám vydrží opravdu dlouho, klidně i po celý život. Zakoupit si u nás můžete náramky vyhotovené ze žlutého, růžového nebo bílého zlata, stříbra, chirurgické oceli či dokonce z perel.

Tyto luxusní náramky si navíc nemusíte pořídit pouze pro sebe, jejich darováním totiž můžete učinit šťastnou vaši partnerku, kolegyni z práce, dceru či maminku, na celém širém světě totiž neexistuje žena, kterou by náramek TOUS nedokázal potěšit a vykouzlit jí úsměv na tváři. Myslíme však i na zástupce mužského pohlaví, proto u nás naleznete i náramky určené a navržené speciálně pro ně. Ať už tedy hledáte dárek na Vánoce, narozeniny nebo k jiné speciální příležitosti, pak vězte, že pořízením některého z prémiových náramků TOUS rozhodně chybu neuděláte.  

Vybírat máte opravdu z čeho, v naší nabídce naleznete téměř 500 různých náramků, od těch cenově nejpříznivějších, jež si můžete zakoupit již za pár stovek korun, až po ty nejvíce prémiové, které vás řádově přijdou na desetitisíce – za tuto cenu se vám však do ruky dostane i zajímavý investiční nástroj, neboť je lze po čase zhodnotit. Pořídit si u nás můžete například stříbrné náramky, mezi jejichž přednosti patří příznivá cena, vysoká odolnost a barevná neutrálnost, vzít si je tedy můžete k téměř jakémukoliv outfitu. Dalšími nesmírně oblíbenými šperky jsou zlaté náramky, ty své popularitě vděčí zejména kvůli barevné stálosti a udržitelnosti své hodnoty. 

Samotný výběr náramku pak není nikterak složitou záležitostí, krom materiálu a ceny je třeba brát zřetel už jen na velikost. K jejímu zjištění vám poslouží krejčovský metr či provázek, když si jej natěsno obmotáte kolem zápěstí a změříte tak jeho obvod. Většina náramků má navíc zapínání, díky němuž můžete redukovat jeho velikost až o několik centimetrů. Nicméně i tak jednoznačně doporučujeme, abyste si náramek přišli vyzkoušet osobně na některou z našich prodejen, abyste získali jistotu, že vám perfektně sedí. Pokud však nemáte kamenný obchod TOUS poblíž, nemusíte zoufat, po objednání z našeho e-shopu totiž můžete náramek do 14 dnů od zakoupení, v případě že by vám neseděl, vrátit. 

Nic tedy nestojí v cestě tomu, abyste se stali dalšími, kteří podlehnou půvabu a osobitému kouzlu šperků světoznámé španělské značky TOUS a stali se tak hrdými majiteli některého z jejich luxusních a exkluzivních náramků. 

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x