Šperkařské trendy v roce 2023

S novým rokem přichází i žhavý módní diktát z přehlídkových mol. A návrháři popustili uzdu své fantazii i při výběru šperků. Jaké jsou ty nejtřpytivější trendy, ze kterých se až tají dech?

Ohromující náhrdelníky

Dáváte přednost šperkům, které zaujmou na první pohled? Módní návrháři letos vsadili na masivní náhrdelníky. Ty dodají špetku osobitosti a přitažlivosti i jednoduchému outfitu, jako jsou třeba kalhoty s rolákem. Žádná pravidla, jak tento výrazný model nosit, neexistují. Platí ale, že čím větší kousek, tím lepší.

Sólo náušnice

Klenoty vždycky byly a stále jsou skvělým způsobem, jak vyjádřit svou osobnost. Jste ráda středem pozornosti a nebojíte se vyčnívat z davu? Pak si zamilujete sólo náušnice, které jsou natolik výrazným uměleckým kouskem, že se nosí samostatně. Druhé ucho nechte bez šperku, nebo ozdobte jemnou peckovou náušnicí.

Barevné prsteny

Že méně je více? To letos v módě neplatí. Zlaté prsteny se budou nosit vrstvené a zdobené pestrobarevnými kameny. Zlato, akvamarín, safír nebo smaragd spolu na vaší ruce vytvoří osobitý mix, který budete chtít nosit už navždy. Prst si pak ozdobte alespoň několika takovými kousky.

Okázalé kruhy

Kruhové náušnice jsou stálicí přehlídkových mol už několik sezón. Tento rok se ale budou nosit jinak. Nepřehlédnutelné a vystavené na odiv. Nezáleží, zda budou zlaté, stříbrné nebo drahokamy zdobené, musejí však upoutat pozornost. Nechte je proto vyniknout a noste je sepnutými vlasy.

Nestárnoucí drahokamy

Diamanty jsou věčné a v módním světě hrají prim v jakékoli podobě. Šperky z růžového zlata, onyxu nebo perleti zdobené diamanty jsou totiž nadčasově svůdné a podmanivé. Alespoň jeden diamantový prstýnek by proto ve vaší garderobě neměl chybět. Vydrží vám celou věčnost a třpyt kamene dovede k dokonalosti každý outfit.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x